Język hiszpański.

Wszyscy uczymy się angielskiego. Uczymy się go już od przedszkola, poprzez szkoły publiczne – podstawową i średnią. Bardzo często uczymy się angielskiego również szkole językowej. I wiecie co? Bardzo dobrze, że uczymy się języków. Ale nie zatrzymujmy się tylko na angielskim. Który zatem język jeszcze wybrać? My proponujemy język hiszpański!

Dlaczego hiszpański? Ponieważ jest to jeden najważniejszych języków świata. Pod względem statystyk jest to drugi najczęściej używany język Świata – w 2017 roku języka hiszpańskiego, jako języka ojczystego, używało 437 milionów ludzi, gdzie angielskiego „tylko” 372 miliony.

Hiszpania to jedno z naszych ulubionych miejsc spędzania wakacji. Hiszpanie bardzo lubią, gdy ktoś mówi ich językiem. Są przy tym wyrozumiali i pomocni. Używając hiszpańskiego dajemy sobie satysfakcję z nauki tego języki, jak również dajemy powody do zadowolenia Hiszpanom, którzy są dumni, że używamy ich języka. Gdzie jeszcze możemy używać języka hiszpańskiego? Praktycznie cała Ameryka Południowa mówi po hiszpańsku. Nawet w portugalskojęzycznej Brazylii dogadamy się po hiszpańsku.

Następną korzyścią nauki języka hiszpańskiego jest to, że staje się on coraz ważniejszy w kontekście biznesowym. Jeśli mówisz po hiszpańsku to „dogadasz się” z ogromną populacją iberoamerykańskiego Świata, włączając w to Hiszpanię, Amerykę Południową i Karaiby. W USA język hiszpański, zaraz po języku angielskim, jest pierwszym językiem. To dzięki ogromnej hiszpańskojęzycznej diasporze w Stanach Zjednoczonych.

Nieważne jakie są Twoje motywacje do nauki – praktyczne, ekonomiczne, biznesowe czy nawet emocjonalne- nauka hiszpańskiego to wielka przygoda, która da Ci korzyści na resztę Twojego życia.

W naszej szkole uczymy języka hiszpańskiego zarówno dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Utworzony 2018-08-15 przez Marcin Jakubowicz Główna 1023