Dlaczego my? 

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ UNILINGUA

POWÓD NR 1. NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

Rodzice wysyłają dzieci do szkół językowych, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość. Wybierając ofertę szkoły realizującej program NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING, możesz wesprzeć dzieci w wielokierunkowym rozwoju. Program NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING zakłada rozwój 4 kluczowych kompetencji:

  1. krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  2. kreatywności i innowacji
  3. komunikacji
  4. współpracy

A wszystko to poparte jest nowoczesną metodyką nauczania języka angielskiego, fascynującymi zdjęciami i filmami z prawdziwym angielskim, prawdziwymi ludźmi i miejscami na świecie.

Pomysł prowadzenia zajęć w duchu National Geographic daje możliwość poznania świata poprzez naukę języka angielskiego. Wraz z językiem zbliżamy się do kultur innych krajów. Zaspokajamy swój głód wiedzy o innych ludziach, krajach i kontynentach.

POWÓD NR 2. LOKALIZACJA

UNILINGUA mieści się na ulicy Topazowej 20a/u1 w samym centrum rozwijającej się dzielnicy Starego Konina. Dzięki takiej lokalizacji nie tracisz czasu na stanie w korkach i długie dojazdy. Jesteśmy kilka kroków od ciebie.

W bliskiej odległości (2km) usytuowane jest centrum handlowe, gdzie można spędzić czas czekając aż dziecko skończy swoje zajęcia.

Do najbliższego przystanku autobusowego jest około 250m. W pobliżu również szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole.

POWÓD NR 3. KREATYWNOŚĆ

Stawiamy na kreatywność. Chcemy poprzez atrakcyjne formy zachęcić najmłodszych kursantów do odkrywania ciekawego świata języka angielskiego. Korzystamy z własnych pomysłów , programu National Gegraphic Learning oraz szeregu pomysłów, które można znaleźć na internetowych blogach nauczycielskich. Jesteśmy otwarci również na Wasze pomysły i sugestie. Na bieżąco się szkolimy by z każdym rokiem szkolnym podnosić efektywność naszych działań.

POWÓD NR 4. ZAJĘCIA OD JUNIORA DO SENIORA

Na zajęcia do UNILINGUA zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. W swojej ofercie mamy zajęcia dla maluchów, uczniów szkoły podstawowej, szkoły średniej oraz dorosłych. Z przyjemnością wsłuchamy się w potrzeby dorosłych słuchaczy i opracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dotyczące zajęć językowych. Mamy duże doświadczenie w pracy z grupami o zróżnicowanym poziomie znajomości języka angielskiego.

POWÓD NR 5. ZAJĘCIA W INNYCH PLACÓWKACH

Jesteś rodzicem? Dodatkowy dojazd na zajęcia jest problemem? Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze szkołą, w której uczy się Państwa dziecko i na jej terenie zorganizujemy dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla grupy uczniów. Plusem takich zajęć jest to, że odbywają się one zazwyczaj bezpośrednio po planowych zajęciach w szkole. Dzięki temu w gminach oddalonych od Konina Państwa dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta ustalana jest indywidualnie dla placówek po analizie potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów.

Menu