Nasi nauczyciele 

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

W związku z tym zatrudniamy nauczycieli, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz cały czas szukają nowych pomysłów na lekcje. Pragniemy, aby kontakt z lektorem wzbudzał w uczniach zainteresowanie danym językiem obcym a przede wszystkim, żeby uczniowie dostrzegali jego przydatność w życiu codziennym.

KILKA SŁÓW O NASZYCH LEKTORACH

KRYSTYNA

Uczę języka angielskiego.

National Geographic Certified Educator

W zawodzie nauczyciela jestem od ponad  10 lat.  Ukończyłam studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej na Uniwersytecie A.Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo zrobiłam studia podyplomowe z przekładu. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego oraz tytuł National Geographic Certified Educator. Miałam okazję pracować z uczniami na wszystkich poziomach edukacji, od dzieci po dorosłych.

Uzupełnieniem moich lekcji są elementy myślenia wizualnego, czyli rysowania, które wspomaga naukę. Prowadzę warsztaty z myślenia wizualnego.

Język angielski jest jednocześnie moim sposobem na życie i oknem na świat. Uwielbiam podróżować, rysować.

MAGDALENA

Uczę języka angielskiego.

Zawsze chciałam być nauczycielką, więc spełniłam swoje marzenia i obecnie pracuję w szkole podstawowej, uczę w klasach 1-3.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, który ukończyłam na wydziale Pedagogiki zdobywając tytuł magistra nauczania wczesnoszkolnego. Później postanowiłam rozszerzyć kwalifikacje i skończyłam studia podyplomowe w zakresie wczesnoszkolnego nauczania języka angielskiego. Następnie uzupełniłam kwalifikacje na studiach licencjackich na kierunku filologii angielskiej.

Uwielbiam ciekawe książki, podróże, zachody słońca nad polskim morzem, wędrówki po górach, czyste lasy i oczywiście pracę z dziećmi, które ciągle mnie inspirują.

MARCIN

Uczę języka angielskiego.

Ukończyłem studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. W wolnym czasie zajmuję się modelarstwem. Gram w piłkę nożną i squash'a.

ZARINA

Uczę języka angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i ukraińskiego.

 

Menu