Podręczniki 

PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY:

Podczas zajęć z naszymi najmłodszymi kursantami zazwyczaj lektor korzysta z własnych lub autorskich kart pracy, obserwuje dzieci i dostosowuje materiały do ich potrzeb.

W grupach przedszkolnych doskonale sprawdzają się materiały z serii ENGLISH PLAYBOX wyd. Nowa Era.

Przygotowany specjalnie dla przedszkolaków nowatorski kurs języka angielskiego łączy najwyższej jakości materiały papierowe, nagrania i lekcje cyfrowe. Rodzic może z nich korzystać również podczas nauki w domu.

ENGLISH PLAYBOX to efektywny i przyjazny kurs języka angielskiego dla dzieci od 3 do 6 roku życia. Metoda pozwalająca dzieciom na oswajanie się z językiem obcym przez swobodną zabawę. Atrakcyjne nagrania i melodyjne piosenki stanowiące wzorzec językowy. Ciekawe ilustracje, naklejki, miniksiążeczki, gry edukacyjne i rozwijające ćwiczenia. 150 lekcji multimedialnych, a w nich animacje piosenek, chanty i ćwiczenia interaktywne do bezpiecznej zabawy edukacyjnej z użyciem tablicy interaktywnej, komputera lub tabletu.

https://englishplaybox.pl/dla-rodzicow

Seria, którą proponujemy w grupach dzieci przedszkolnych to także WELCOME TO OUR WORLD. W podręcznikach dzieci mają okazję zapoznać się piosenkami z różnych zakątków świata. Dzieci uwielbiają śpiewać, naśladują rówieśników i chcą rozmawiać po angielsku. Filmy rozbudzają w dzieciach naturalną ciekawość świata i chęć poznawania języka.

Dla uczniów starszych mamy serię OUR WORLD. Treści zawarte w podręcznikach motywują i inspirują uczniów do tego, aby wykorzystywać język angielski jako narzędzie służące do komunikacji i zdobywania wiedzy o świecie.

Menu