O nas 

Szkoła została założona z pasji do nauczania języków obcych. Naszą pracę wyróżnia zaangażowanie i kreatywne podejście do nauczania.

UNILINGUA mieści się na ulicy Topazowej 20a/u1 w samym centrum rozwijającej się dzielnicy Starego Konina. Dzięki takiej lokalizacji nie tracisz czasu na stanie w korkach i długie dojazdy. Jesteśmy kilka kroków od ciebie.

W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera. Pragniemy aby nasi uczniowie czuli się tutaj jak w domu. Najważniejszy w naszej szkole jest uczeń i jego potrzeby. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wspólnie zastanowimy się nad znalezieniem rozwiązania satysfakcjonującego obydwie strony.

Proponujemy Państwu naukę języka angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych w zależności od zapotrzebowania. Zapraszamy do kontaktu z nami aby wspólnie ustalić ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Do Państwa dyspozycji mamy wygodną poczekalnię, gdzie można odpocząć z filiżanką kawy i poczekać aż dzieci skończą swoje zajęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem jakiego udzieliliśmy naszemu partnerowi, czyli National Geographic Learning. Dowiecie się z niego o naszej szkole oraz o podręcznikach z których korzystamy.

Aby zapoznać się z wywiadem, kliknij w poniższy obrazek.

national geographic learning konin

Menu