Szkolimy się dla Was!

Szkolimy się dla Was!

Aby udoskonalać proponowane przez nas zajęcia wzięliśmy udział w szkoleniu Creative! Early English© zorganizowanym przez Inkubator Inspiracji a prowadzonym przez Panią dr Monikę Toczyńską. Dzięki udziałowi w tym szkoleniu możemy wprowadzać elementy metody Creative! Early English© na moich sobotnich zajęciach.

Czym jest metoda Creative! Early English©?

Metoda Creative! Early English© ma na celu wzbudzenie naturalnej ciekawości poznawczej, pasji i fascynacji uczeniem się języka angielskiego poprzez różnorodne działania twórcze bliskie zainteresowaniom i potrzebom dzieci (2-6 lat).

Głównym założeniem metody Creative! Early English© jest stworzenie dla dziecka optymalnych warunków do rozwoju jego potencjału, zdolności, motywacji wewnętrznej, co umożliwia uczenie się języka angielskiego dla własnej przyjemności zamiast skupiania się na zdobywaniu kolejnych naklejek, pieczątek czy odznak na tablicy motywacyjnej.

Formą jaka wyróżnia Creative! Early English© od innych metod jest fakt, iż proponowane przez nauczyciela aktywności oddziałują jednocześnie na różnorodne zmysły dziecka, zapraszając je w języku angielskim do niezwykłej podróży w świat dziecięcej wyobraźni.

Utworzony 2017-10-27 Główna 654
Poprzedni
Następny

Menu