Warsztaty K&K zmiana terminu -  30.10!

Warsztaty K&K zmiana terminu - 30.10!

JUŻ PO RAZ KOLEJNY zapraszamy na warsztaty KREATYWNOŚĆ I KONCENTRACJA by K&K. tym razem w klimacie Halloween!
Wyjątkowy rozwojowy warsztat dla dzieci w wieku6-10 lat.
Podczas spotkania dzieci będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach wspomagających ich koncentrację i kreatywność. Warsztat podzielony jest na dwa obszary. Jeden dotyczy TRENINGU MENTALNEGO a drugi MYŚLENIA WIZUALNEGO.
Dlaczego warto wybrać te warsztaty?
W związku z ogromnym przebodźcowaniem i pędem życia w dzisiejszym świecie dzieci mają ogromny problem z koncentracją. Warto aby nauczyły się jak skupić się na sobie, zrelaksować i w konsekwencji działać efektywnie.
TRENING KONCENTRACJI kształci i wzmacnia w dziecku:
- umiejętność koncentracji uwagi na wykonywanej czynności
- uważność i zdolność skupienia się
- spostrzegawczość
- radzenie sobie ze stresem
- umiejętność wyciszenia się i relaksu
Zajęcia oparte są na narzędziach Treningu Mentalnego, Mindfulness oraz grach i zabawach.
TRENING MENTALNY – Co to jest?
Trening mentalny jest nową formą pracy nad rozwijaniem własnego potencjału. Opiera się on na sprawdzonych metodach oddziaływania na ludzki umysł poprzez modelowanie myśli, emocji, przekonań i zachowań. Jest to trening oparty na wiedzy pochodzącej z wielu dziedzin, między innymi z psychologii sportu, psychologii pozytywnej, coachingu, neuronauki, kognitywistyki, kinezjologii oraz fizyki kwantowej.
Podobnie jak trening fizyczny ma przygotować nasze ciało do określonych rezultatów, tak i trening mentalny ma za zadanie wzmacniać siłę umysłu.
Trening mentalny do niedawna był wykorzystywany głównie w sporcie, obecnie znajduje zastosowanie we wszystkich obszarach życia, zarówno tych zawodowych jak i prywatnych.
Czym jest MYŚLENIE WIZUALNE?
Myślenie wizualne to umiejętność przedstawiania myśli w formie rysunku. I wbrew pozorom rysowanie jest dla wszystkich. Każdy może rysować. Rysowanie jest umiejętnością, której można się nauczyć. Rysunki w myśleniu wizualnym powinny być proste, tak a by przekazać to, co chcesz.
Dzięki MYŚLENIU WIZUALNEMU
- pobudzamy swoją kreatywność
- usprawniamy koncentrację
- łatwiej zapamiętujemy i lepiej się uczymy
- czujemy się zrelaksowani i spokojni
Osoby prowadzące warsztat
Część dotycząca KONCENTRACJI: Karolina Jóźwiak-Rosińska
Trener mentalnym, trener kompetencji miękkich oraz wykładowca.
Zajmuje się pracą z emocjami, przekonaniami, pokonywaniem wewnętrznych barier oraz odkrywaniem wewnętrznego potencjału. Pomoże w samodoskonaleniu – w Twoim własnym tempie i na Twoich zasadach!
Część dotycząca KREATYWNOŚCI: Krystyna Jakubowicz
Pracuje jako nauczycielka języka angielskiego w szkole średniej, prowadzi szkołę języków obcych. Pasjonatka myślenia wizualnego i potencjału jaki w nim tkwi. Próbuje obudzić w sobie uśpionego artystę: maluje, rysuje, fotografuje. Prowadzi konta na Facebook’u i Instagramie, gdzie pokazuje swoje prace
DLA KOGO: dzieci w wieku 6-10 lat
GDZIE: UNILINGUA Szkoła Języków Obcych ul. Topazowa 20a/u1, Konin
Cena: 60 zł
KIEDY: 30 października 2021 godz. 9.00-11.00
Utworzony 2021-10-22 Główna 83
Poprzedni
Następny

Menu