OFERTA ZAJĘĆ 2021/2022

Proponujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych i ze szkoły podstawowej:

• Dzieci w wieku 3-5 lata (30 minut)
  • Dzieci w wieku 6-14 lat (45 minut)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach maksymalnie 8 osobowych.

Kładziemy nacisk na pracę w grupach i w parach.

Na zajęciach z dziećmi ze szkoły podstawowej wykorzystujemy materiały National Geographic Learning.

W naszej ofercie mamy również zajęcia dla młodzieży ze szkoły średniej i dla dorosłych w oparciu o materiały National Geographic Learning.

Otwieramy się na nowe języki i przychodzimy do Was z ofertą zajęć z języka hiszpańskiego.

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla:

• Dzieci w wieku 3-5 lat (30min)
  • Dzieci w wieku 6-14 lat (45min)

Chcemy aby nauka języków obcych kojarzyła się dzieciom pozytywnie dlatego stawiamy na zabawę i komunikację.

Naszym podstawowym celem jest zbudowanie w dziecku poczucia pewności siebie w komunikacji w języku obcym.

Już od pierwszych lekcji dzieci zanurzają się w języku hiszpańskim i osłuchują z brzmieniem nowego języka.

W trakcie roku szkolnego organizowane są również warsztaty z myślenia wizualnego, o których informacja będzie dostępna na stronie internetowej lub na profilu szkoły na Facebook'u.

Zapraszamy do kontaktu.

Utworzony 2021-08-10 Główna 1097