ŚWIĄTECZNE KRAFTOWE WARSZTATY RECYKLINGOWE - ZAPISY

Pomysł na Mikołajki?! Mamy coś dla Was.

Zachęcamy do udziału w warsztatach plastycznych, które odbędą się 6 grudnia. Spotkanie w naszej szkole na warsztatach może być doskonałym sposobem na spędzenie Mikołajek. Zapraszamy dzieci w wieku od lat 3. Maluchy na warsztaty zapraszamy wraz z rodzicami. Dzieci starsze (od lat 7) mogą spędzić ten czas same lub z rodzicami.

Myślą przewodnią warsztatów jest wykorzystanie różnych rzeczy, które zazwyczaj wyrzucamy. Tym razem chcemy nadać im drugie życie i wprowadzić świąteczny klimat do naszych domów.

Podczas warsztatów dzieci z pomocą rodziców lub samodzielnie wykonają kartki świąteczne, papierowe ozdoby na choinkę, recyklingowe wieńce oraz renifera.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy pod numerem telefonu: 692-618-664. Liczba miejsc jest ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmujemy do 4 grudnia.

Cena: 20 zł.

warsztaty plastyczne świąteczne