Nasi nauczyciele

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

W związku z tym zatrudniamy nauczycieli, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz cały czas szukają nowych pomysłów na lekcje. Pragniemy, aby kontakt z lektorem wzbudzał w uczniach zainteresowanie danym językiem obcym a przede wszystkim, żeby uczniowie dostrzegali jego przydatność w życiu codziennym.

KILKA SŁÓW O NASZYCH LEKTORACH

MARCIN

Dzień zaczynam od… kawy.

Nie wyobrażam sobie mojej pracy bez… dobrej organizacji.

Gdy brakuje mi pomysłów na ciekawą lekcję to… idę na żywioł i improwizuję.

Gdybym mógł zmienić zawód… to chciałbym zostać kelnerem.

Cel czy droga? … Droga.

Moja ulubiona książka…”Paragraf 22”

Najbliższy cel zawodowy…emerytura.

Sukces to…zadowolenie innych.

Niezawodny sposób na dobry dzień…to wstać wcześnie.

KRYSTYNA

Uczę języka angielskiego.

W zawodzie nauczyciela od 10 lat. Miałam okazję pracować z uczniami na wszystkich poziomach edukacji, od dzieci po dorosłych. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego. Jestem osobą, która cały czas uczy się nowych rzeczy. Nie potrafię siedzieć bezczynnie. Cały czas poszukuję inspiracji jak uatrakcyjnić zajęcia. Język angielski jest jednocześnie moim sposobem na życie i oknem na świat. Swoja pasję pragnę przekazywać innym.

Dzień zaczynam od… pożywnego śniadania.

Nie wyobrażam sobie mojej pracy bez… uczniów chętnych do nauki.

Gdy brakuje mi pomysłów na ciekawą lekcję to… przeszukuję blogi internetowe, które są kopalnią inspiracji.

Gdybym mogła zmienić zawód… to pracowałabym w bibliotece.

Cel czy droga? …droga

Moja ulubiona książka…”Sto lat samotności”

Najbliższy cel zawodowy… to wprowadzenie technologii w większym stopniu na zajęciach.

Sukces to… realizacja założonych celów.

Niezawodny sposób na dobry dzień… uśmiech i pozytywne nastawienie.

MAGDALENA

Uczę języka angielskiego.

Zawsze chciałam być nauczycielką … i tak zostało mi do dziś. Pracuję w szkole podstawowej, uczę w klasach 1-3 i w przedszkolu.

Uwielbiam czytać, podróżować, grać w planszówki i mnóstwo innych rzeczy.

Dzień zaczynam od… kawy.

Nie wyobrażam sobie mojej pracy bez… uśmiechu dzieci.

Gdy brakuje mi pomysłów na ciekawą lekcję to… szukam dalej.

Gdybym mogła zmienić zawód… to byłabym… nauczycielką.

Moja ulubiona książka…ciągle się zmienia, ostatnio „Przedostatnie marzenie” A.Becerra.

Niezawodny sposób na dobry dzień… wyspanie się.