JĘZYK HISZPAŃSKI

Język hiszpański dla dzieci od 3 roku życia

¡Hola a todos!

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci to świetna okazja aby rozwinąć w dzieciach pasję do nauki i poznawania nowych kultur.

Podczas lekcji języka hiszpańskiego zaangażowane są wszystkie zmysły. Dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych takich jak osłuchanie się, rozumienie, poprawna wymowa i akcent, umiejętność formułowania pytań i odpowiedzi. Na zajęciach wykorzystywane są piosenki, rymowanki oraz gry.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach (max. 8 osób), co pozwala na pełne skupienie uwagi.

• Dzieci w wieku 3-5 lat (30min)
  • Dzieci w wieku 6-14 lat (45min)

Naszym podstawowym celem jest zbudowanie w dziecku poczucia pewności siebie w komunikacji w języku obcym.

Już od pierwszych lekcji dzieci zanurzają się w języku hiszpańskim i osłuchują z brzmieniem nowego języka.

Zapraszamy dzieci od 3 roku życia.

Język hiszpański kursy dla dzieci