UNILINGUA  na Festynie Rodzinnym

UNILINGUA na Festynie Rodzinnym

Niedziela 26 sierpnia przywitała nas chmurami i niższą niż zazwyczaj temperaturą. Baliśmy się, że lada chwila z nieba lunie jak z cebra. Nasze obawy były bezpodstawne, bo chyba organizatorzy Festynu Rodzinnego czyli Konin Dzieciom zaczarowali pogodę.Pogoda była wręcz idealna na wspólne świętowanie pierwszych urodziny portalu Konin Dzieciom.

UNILINGUA dołożyła swoją cegiełkę do tego wydarzenia. Musimy przyznać, że nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i rodziców. Na wszystkich chętnych czekały smaczne krówki, magazyn Odkrywca National Geographic oraz zajęcia plastyczno-językowe. Z ogromnym zaangażowaniem dzieci malowały kamienie, jako wspomnienie wakacji oraz wykopywały dinozaury na miniwykopaliskach. Co więcej chętni mogli pobawić się po angielsku w strefie English Play Area.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedzenia naszego stoiska oraz Konin Dzieciom za zaproszenie do wspólnego świętowania.

Utworzony 2018-08-27 Główna 925