Konkurs!

Drodzy Rodzicie i dzieci! KONKURS!

Do naszej szkoły miał przylecieć Linguś, który na co dzień mieszka na którejś z planet we wszechświecie. Niestety zabłądził a my nie możemy go znaleźć, ponieważ nie wiemy jak wygląda. Może wy wiecie? Może go spotkaliście na swojej drodze? Mamy nadzieję, że pomożecie nam i narysujecie jego portret. Jak wygląda Linguś? Jak chcielibyście, żeby wyglądał?

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym i wspólnej zabawy. Czekają nagrody.

Na wasze prace plastyczne czekamy od 13 listopada do 15 grudnia 2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu stycznia 2018r.
Każdą z prac prosimy o podpisanie na odwrocie i dołączenie do niej wypełnionej zgody rodziców na udział w konkursie. Technika wykonania pracy plastycznej jest dowolna.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest u organizatora, na Fanpage’u szkoły Unilingua oraz stronie internetowej.

Utworzony 2017-11-22 Główna 843